GEZEN ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM LİMİTED ŞİRKETİ

 2017 yılında genç ve dinamik bir şirket olarak Özel Güvenlik sektörüne kaliteli eleman yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kuruluş tarihinden itibaren Özel Güvenlik Eğitim sektöründe İzmir ilinde en başarılı ve kaliteli eğitim kurumu olmayı hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda sürekli çalışarak özel güvenlik eğitimi ile ilgili tüm yenilikleri de yakından takip etmektedir.

GEZEN Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, Çankaya Metro durağının giriş/çıkış kısmında bulunması sebebiyle ulaşımı kolay, bina ve fiziki yapısı olarak ferah, kaliteli eğitim materyalleri ve uzman eğitici kadrosu ile özel güvenlik sektöründe kaliteyi hedeflemektedir.

Kursiyerlerine eğitim süresince rahat edebilecekleri ve sorunsuz eğitim alabilecekleri ortamı sunmayı görev bilen GEZEN Özel Güvenlik Eğitim Kurumu; klimalı ve geniş iki sınıfı ile kendimize özel uygulamalı eğitim alanımızda, projeksiyon ve benzeri eğitim materyallerini kullanarak, konunun uzmanı eğitimcileriyle hizmet vermektedir.

GEZEN Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak kursumuza kayıt yaptırmış olan siz değerli kursiyerlerimize diğer eğitim kurumlarından farklı bir şekilde eğitiminize destek olması amacıyla özel güvenlik eğitim konuları ile Test sorularının bulunduğu özel şirket logo baskılı soru bankası kitabı ile birlikte kalem, silgi ve not defteri gibi kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak hediye etmekteyiz.

Kursiyerlerimiz ders aralarında bekleme salonumuzda; ücretsiz çay, su, nescafe ve Türk kahvesi ikramlarımız la teneffüs zamanlarını rahat bir şekilde geçirebilmektedirler.

Yasal kurs süresini bitirmiş, sınav tarihini bekleyen kursiyerlere eğer isterlerse sınav gününe kadar olan sürede de bilgilerini tazelemeleri konusunda ek ders imkanı sunulmaktadır. Kursiyerlerimiz kurumumuza gelerek devam eden diğer kurslardaki uzman eğiticilerimiz ile görüşüp konu tekrarlarını ücretsiz olarak yapabilmektedirler.

Eğitim Kurumumuzda; her biri alanında akademik kariyer sahibi, üst düzeyde eğitimlerini tamamlamış Uzman Eğiticilerimiz, yasalara saygılı, profesyonel, nitelikli, dürüst, insan ilişkilerinde başarılı, görev bilinci ve iş ahlakına sahip Özel Güvenlik Görevlilerini yetiştirip sektöre kazandırmak için tüm imkan ve kabiliyetimizle çalışmaktayız.

Kayıt, Eğitim, Sınav ve Soruşturma gibi ilk başlangıçtan özel güvenlik kartınızı alana kadar geçen tüm süreçte sizlere elimizden gelen her türlü yardım ve kolaylığı sağlamak için çaba sarf edeceğimizi biliniz.

Misyonumuz

Özel güvenlik sektöründe çalışacak kaliteli elemanlar yetiştirmek ve bu sayede sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır…
 

Vizyonumuz

Kaliteli eğitimden taviz vermeyerek sektörün ihtiyacı olan başarılı elemanları yetiştirtmeye devam ederek Özel Güvenlik Eğitimi sektöründe GEZEN markasını oluşturup öncü kurum olarak anılmaktır.

İçişleri Bakanlığının 06.06.2017 tarihli 804 Belge Nolu Faaliyet izin belgesiyle İZMİR İli Konak İlçesinde Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak hizmet vermektedir.

EKİBİMİZ

Kurucular

BAHADIR ERDEN
KURUCU

MURAT BÜYÜKBULUTER
KURUCU

Yönetici

NEŞAT KİRACI
Yönetici

İdari Bölüm